Candle, čokoládová a medová masáž

Inprov.sk / Novinky / Candle, čokoládová a medová masáž

Je to luxusné a blahodarné ošetrenie skutočnou čokoládou alebo Candle - vonnou sviečkou. Vďaka čokoládovej masáži vstrebáva telo cez pokožku vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Masáž navodzuje intenzívnu príjemnú stimuláciu zmyslov, bunkovú obnovu, hydratuje a zjemňuje pokožku. Pri masáži sa využíva najkvalitnejšia belgická čokoládová masa zo 70% prvotriedneho kakaa. Vôňa počas aplikácie stimuluje produkciu endorfínov – hormónov šťastia, čo znásobuje zážitok.

Medová masáž je veľmi účinná metóda, pri ktorej za pomoci medu nanášaného na chrbát „vysávame“ z hĺbky telesných tkanív späť škodliviny, usadeniny a jedy, ktoré sa v tele človeka nahromadili v priebehu života pôsobením životného prostredia, potravy, liekov apod. Tieto škodliviny sa v priebehu masáže vylučujú v podobe žuvačkovej hmoty na problémových (často boľavých) miestach chrbta. Týmto spôsobom sa prečisťujú aj vnútorné orgány.

Výhodou masáže medom je spojenie dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia, vynikajúcich účinkov medu a detoxikácie organizmu priamo cez kožu.

Medová masáž má silné detoxikačné účinky a tiež obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu. Je preto vhodná pri veľkom počte civilizačných chorôb, ktoré súvisia s usadzovaním škodlivín a jedov v našom tele, v dôsledku čoho sa podlomuje náš imunitný systém.

Viac o kurze