Gravid Lymfomasáž

Inprov.sk / Novinky / Gravid Lymfomasáž

Jemné ošetrenie pomocou lymfo-hmatov pre tehotné ženy. Gravid lymfo masáž, je masáž zostavená zo špeciálnych lymfatických hmatov prispôsobených pre tehotné ženy. Odbúrava opuch dolných končatín, odplavuje škodliviny nahromadené v tele a v lymfatickom riečišti. Detoxikuje a upravuje kvalitu pokožky, telo i myseľ zbavuje stresu a napätia

Lymfatický systém pozostáva z lymfatických uzlín, ktoré vytvárajú špeciálny základ systému a podieľajú sa na obrane proti infekciám a sú prostredníkom sieťových lymfatických ciev, ktoré prepravujú tekutinu nazývanú lymfa. Lymfatická forma pozostáva z nadbytočnej tekutiny, ktorá je prítomná medzi bunkami a tiež obsahuje biele krvinky a bielkoviny. Ak sa v tele nahromadí lymfa počas tehotenstva a dostatočne sa nevyplaví, premieňa sa na tuk, tzv. lipedém.

Funkciou lymfatického systému je transport látok z tkanív späť do čistiaceho systému, ktorý potom vylučuje sekréciu.

Aktivitu lymfatického systému okrem manuálnej drenáže zvyšuje aj lymfotaping aplikovaný počas tejto metódy, ktorý sa na kurze naučíte.

Lymfatický systém je mäkký systém, takže masáž je jemná, so striedajúcim sa tlakom, nenásilná a pomalá. Masáž trvá 90 minút. Ak chcete dosiahnuť dobrý výsledok, odporúča sa opakovať masáž niekoľkokrát týždenne.

Viac o kurze