Kráľovská masáž AMYRIS

Inprov.sk / Novinky / Kráľovská masáž AMYRIS

Táto JEDINEČNÁ masáž je ucelenou kombináciou niekoľkých masážnych postupov a techník. Masáž pravdepodobne patrí k najstarším liečebným prostriedkom človeka. Už v praveku si človek trením poranenej oblasti zmierňoval bolesť, alebo využíval tlak k odstráneniu únavy a hladenie k osvieženiu. Táto masáž zahrňuje vyváženú a harmonickú púť naprieč civilizáciami k ich najlepšiemu využitiu. Je rozdelená do niekoľkých fáz, plynule na seba nadväzujúcich.

V prvej fáze rozohrieva svaly pomocou techník Thajskej masáže. Stlačovaním tlakových bodov uvoľňuje toky energií. Táto časť masáže odstráni napätie, bolesť chrbta, migrénu a stuhnutie svalov. Pri masáži sa používajú palce, dlane, lakte tak, aby mohli vyvinúť kombinovaný tlak s preťahovaním a akupresúrou.

Druhá fáza je jemná a liečivá, na pokožku sa prikladajú teplé sáčky s bylinkami a korením. Ide tu o podporné účinky pri poúrazových stavoch svalov, kĺbov a šliach a tiež o regeneráciu pokožky. Na záver je uskutočnená relaxačná olejová masáž, pri ktorej zákazník obnoví svoje sily a získa pocit uvoľnenia od napätia.

Viac o kurze