Novinky

Inprov.sk / Novinky

HĽADÁME MASÉRA ALEBO MASÉRKU so ZŤP

V prípade záujmu o inzerciu na našej stránke nás kontaktujte prosím mailom na info@inprov.sk
Milí priatelia, prázdniny sa pomaly končia a my sa usilovne pripravujeme na zahájenie nového školského roku 2018 /2019. Pripravili sme pre vás zaujímavé a nové kurzy a veľmi sa na vás už tešíme v našich nových priestoroch na Bárdošovej ulici v Bratislave. Už v októbri ZAČÍNAME !!!
Je to luxusné a blahodarné ošetrenie skutočnou čokoládou alebo Candle - vonnou sviečkou. Vďaka čokoládovej masáži vstrebáva telo cez pokožku vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Masáž navodzuje intenzívnu príjemnú stimuláciu zmyslov, bunkovú obnovu, hydratuje a zjemňuje pokožku. Pri masáži sa využíva najkvalitnejšia belgická čokoládová masa zo 70% prvotriedneho kakaa. Vôňa počas aplikácie stimuluje produkciu endorfínov – hormónov šťastia, čo znásobuje zážitok.
Japonská masáž v sede, ktorá sa vykonáva cez oblečenie na špeciálnej ergonomickej stoličke. Ide o uvoľňujúcu, energetizujúcu masáž s obsahom kombinácie akupresúrnych prvkov a techniky shiatsu, ktorej cieľom je posilniť tok životnej energie „tchi“ najmä jej odblokovaním v meridiánoch – energetických kanáloch v tele.
Rehabilitačné techniky sú odborom vo fyzioterapii s úzkym prepojením na rad ďalších odborností. Podľa štatistík má 95 percent ľudí problémy, ktoré možno liečiť regeneračnými postupmi. Ich neliečenie mnohokrát vedie k závažným trvalým zdravotným komplikáciám.
Ľudské telo je denne zaťažované asymetricky, a tak sa pravidelne stáva, že po tomto jednostrannom preťažení niektorých svalových skupín vznikne spazmus, alebo dochádza ku skráteniu šliach, ktoré môžu v konečnom dôsledku spôsobiť deformáciu pohybového aparátu na úrovni kostí.
Táto JEDINEČNÁ masáž je ucelenou kombináciou niekoľkých masážnych postupov a techník. Masáž pravdepodobne patrí k najstarším liečebným prostriedkom človeka. Už v praveku si človek trením poranenej oblasti zmierňoval bolesť, alebo využíval tlak k odstráneniu únavy a hladenie k osvieženiu. Táto masáž zahrňuje vyváženú a harmonickú púť naprieč civilizáciami k ich najlepšiemu využitiu. Je rozdelená do niekoľkých fáz, plynule na seba nadväzujúcich.
Chromopunktúra je naturálna harmonizačná technika, ktorú vynašiel nemecký naturopat Peter Mandel začiatkom 70-tych rokov, kde spojil poznatky čínskej akupunktúry a chromoterapie.
Jemné ošetrenie pomocou lymfo-hmatov pre tehotné ženy. Gravid lymfo masáž, je masáž zostavená zo špeciálnych lymfatických hmatov prispôsobených pre tehotné ženy. Odbúrava opuch dolných končatín, odplavuje škodliviny nahromadené v tele a v lymfatickom riečišti. Detoxikuje a upravuje kvalitu pokožky, telo i myseľ zbavuje stresu a napätia
Californská masáž (Kalifornská masáž) vznikla na prelome 60-tych a 70-tych rokov v špecializovanom inštitúte v Californii. V tom období ku vzniku prispeli hlavní svetoví nositelia najprogresívnejších myšlienok v oblasti masáže a manuálnej terapie, a to spojením svojich vedomostí do jednej najmodernejšej masáže na svete.
"Autonomous Sensory Meridian Response“ – samostatná zmyslovo-meridiánová reakcia - jav, ktorý navodzuje príjemné uvoľňujúce pocity.
Masážna technika AromaTouch je revolučný koncept v aromaterapii a práci s telom. Je to silná, neinvazívna aplikácia CPTG, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela.