Novinky

Inprov.sk / Novinky

Terapeutická masáž, môže byť vnímaná ako doplnková podporná starostlivosť, kde dotyk maséra v sebe nesie ozdravujúci zámer. Má určitý dosah na obnovu ako fyzických, tak aj psychických síl. Preniká do jemnejších štruktúr a harmonizuje ich. Zároveň blahodarne pôsobí na pohybový aparát, nervový systém, zlepšuje krvný a lymfatický obeh.
Taoistická náuka vedie človeka k opätovnému nadobudnutiu vnútornej harmónie, k celkovému skvalitneniu jeho života. Učí ho byť vnímavejším k sebe aj k prírode. Pretože tak ako v ňom samotnom i vo všetkom naokolo neho sa stretáva s princípom jinu a jangu.
Na kurze ACCESS BARS® sa naučíte procedúru, ktorá spočíva v jemných dotykoch 32 bodov na hlave. Každý bod ovplyvňuje inú oblasť – liečenie, vzťahy, komunikáciu, zdravie, radosť, sexualitu, priania, peniaze, vek a mnohé ďalšie oblasti života.
Shirodhara - staroveká ajurvédska procedúra je neobyčajne účinná relaxačná technika pochádzajúca z ďalekej Indie, pri ktorej prichádza k hlbokému uvoľneniu nervového systému pomocou rovnomerného liatia teplého liečivého oleja na oblasť hlavy, tzv. tretieho oka. Ten vyteká tenkým prúdom zo špeciálnej nádoby umiestnenej na stojane.
Brazílska Maderoterapia je vákuová metóda, ktorá zahŕňa kombináciu techník tvorenú pomocou anatomicky tvarovanými drevenými vákuovými zvonmi spolu s dynamickými ručnými hmatmi.
„Milujem život. Zamilujte sa so mnou doňho tiež.“ Nech živosť prestupuje všetkými našimi bunkami. Prispejme k zdraviu rozvíjaním našej spirituality. Posuňme obývanie nášho posvätného chrámu (tela) na kvalitatívne vyššiu úroveň. Nachádzajme sa naplno v danom okamihu. Naciťujme prepojenie medzi jemnohmotnou a fyzickou úrovňou bytia. Nepozabudnime ani na hravosť nášho vnútorného dieťaťa. Darujme si seba v sebaprijatí. Prinavráťme sa k múdrosti sídliacej hlboko v nás. Všetci ňou disponujeme. Buďme vedomými ženami a vedomými mužmi. Je to jeden zo spôsobov aktivizujúci silné samoliečebné procesy a zároveň spolupodieľajúci sa na tvorení zdravšej spoločnosti.

Do nášho štúdia BODYMAGIC na Pažitkovej ulici v Ružinove hľadáme maséra/masérku

Milí priatelia, prázdniny sa pomaly končia a my sa usilovne pripravujeme na zahájenie nového školského roku 2023 / 2024. Pripravili sme pre vás zaujímavé a nové kurzy a veľmi sa na vás už tešíme v našich priestoroch na Bárdošovej ulici v Bratislave, prípadne na individuálnych kurzoch v Lozorne či niekde priamo u vás. Už v septembri ZAČÍNAME !!!
V prípade záujmu o inzerciu na našej stránke nás kontaktujte prosím mailom na info@inprov.sk
Japonská masáž v sede, ktorá sa vykonáva cez oblečenie na špeciálnej ergonomickej stoličke. Ide o uvoľňujúcu, energetizujúcu masáž s obsahom kombinácie akupresúrnych prvkov a techniky shiatsu, ktorej cieľom je posilniť tok životnej energie „tchi“ najmä jej odblokovaním v meridiánoch – energetických kanáloch v tele.
Ľudské telo je denne zaťažované asymetricky, a tak sa pravidelne stáva, že po tomto jednostrannom preťažení niektorých svalových skupín vznikne spazmus, alebo dochádza ku skráteniu šliach, ktoré môžu v konečnom dôsledku spôsobiť deformáciu pohybového aparátu na úrovni kostí.